top of page

Чомусики

Дитина у світі мистецтва

Музика

Тема: Чарівний світ звуків

Мета: згадати з дітьми чим займаємось на музичному занятті; навчити вітатися за допомогою ритмічних оплесків; пояснити дітям, що музика складається зі звуків, а звуки бувають музичні та шумові,  спробувати самостійно за допомогою голосу імітувати шумові звуки; розвивати музичний ритм та слух, увагу, пам’ять, голос.

Тема: Музичні та шумові звуки

Мета: продовжити знайомити дітей з музичними та шумовими звуками, чим саме вони відрізняються один від одного; навчити на слух визначити, що саме звучить і до якого ряду звуків відноситься; розвивати музикальний слух, увагу.

Тема: Колискова «Котику сіренький»

Мета: ознайомити дітей з українським народним фольклором-колисковою піснею та її призначенням; вчити уважно слухати колискову та її зміст; поглибити уявлення дошкільників про роль мами у їхньому житті; розвивати уяву, увагу, творчі здібності; формувати інтерес до української народної творчості.

Тема: Мамина пісня колискова

Мета:  вивчити музичне привітання руханку «Добрий день!»; закріпити знання дітей про першу мамину пісню-колискову; пригадати головного героя пісні; визначити характер і темп колискової; розвивати творчі здібності.

Тема: Музиканти чаклуни

Мета: вивчити з дітьми музичне привітання «Доброго ранку!», навчити дітей на слух визначити слова, що стосуються музики.

Тема: «Музиканти чаклуни»

Мета:повторити музичне вітання – пісню «Доброго ранку», дати дітям поняття хто такі музиканти, яка це вокальна та інструментальна музика, визначити які музичні інструменти були згадані у пісні «Веселий музикант»; розвивати музикальний слух, увагу, пам’ять, голос.

Тема: Веселий зайчик

Мета:ознайомити дітей з українською народною піснею «Ой на горі жито», дізнатися про кого співається в пісні, вчити уважно повторювати рухи під час руханки-танцю, вчити дітей на слух визначати завдання у пісні та давати правильну відповідь за допомогою малюнків; розвивати музикальний слух, увагу, ритм.

Тема: Руханка «Виглядаємо сонечко»

Мета: вчити дітей ритмічно рухатись під музичний супровід; розвивати швидкість, гнучкість, координацію; збагачувати емоційний досвід дітей за допомогою нових музичних вражень, передавати емоціями та рухами враження від музики.

Тема: Ритмічна вправа «Веселий дубочок»

Мета: вчити поєднувати рухи тіла з музичним супроводом; сприяти розвитку слухового сприймання, слухової пам'яті, уваги; формувати та розвивати відчуття ритму.

Тема: Гра з цеглинками «Привітання»

Мета: вчити дітей взаємодіяти з предметами (цеглинки) під музику; за допомогою цеглинок певних кольорів вивчити слова пісні; розвивати музикальний слух, голос, музичну пам’ять; збагачувати емоційний досвід дітей за допомогою нових музичних вражень.

Тема: Музично-ритмічна вправа
Мета: вчити відбивати ритм за допомогою стаканчиків (довгих та коротких звуків) з музичним супроводом; сприяти розвитку слухового сприймання, слухової пам'яті, уваги; формувати та розвивати відчуття ритму.

Тема: Ритмічна гра «Сніжки»

Мета: продовжити знайомити дітей з довгими та короткими звуками, вчити передавати їх за допомогою стаканчиків, розвивати увагу, музикальний слух, пам’ять, почуття ритму.

bottom of page