Природний світ
Мета: формувати в дітей елементарні уявлення про тісний взаємозв’язок всього живого в природі; продовжувати вчити дітей уважно слухати віршований твір, відповідати на запитання; збагачувати словник дітей прикметниками, дієсловами, що вказують на характеристики, властивості, якості та ознаки предметів; розвивати в дітей уміння розуміти зміст віршованих творів; виховувати доброзичливість, товариськість, любов до художнього слова та інтерес до природи. Гра "Сонечко та дощик"
Мета: продовжувати вчити дітей відповідати на запитання; активізувати словник дітей новими словами: дощик іде, крапає, стукотить; звуконаслідувань дощик (крап - крап - крап); удосконалювати вимову звуків [щ], [ч]; формувати вміння дітей вживати різні частини мови; розвивати в дітей уміння уважно слухати й розуміти зміст віршованого твору; зацікавлювати природними явищами.
Мета: Ознайомити дітей з фруктами (яблуко, груша, слива); учити розрізняти їх за зовнішнім виглядом, кольором та величиною; сприяти розвитку уваги, уяви, мовлення. Учити дітей скочувати кульки з пластиліну, вдавлювати деталі в пластилін, притискати пластилінові деталі; формувати інтерес до роботи з пластиліном; розвивати дрібну моторику пальців рук.
Тема. Кінь, корова. Клубочки для котика
Мета:навчити дітей розрізняти на вигляд і називати найпоширеніших свійських тварин; сформувати уявлення про тварину, її зовнішній вигляд, харчування; розвивати розуміння мови, мислення, пам'ять, увагу, спостережливість; вправляти у розкочування пластиліну між долонями прямими рухами, вчити дітей прийомам згортання довгої ковбаски по спіралі, розвивати продуктивну діяльність, розвивати дрібну моторику рук.
Тема. Свійські птахи. Зернята для курочки.
Мета: вчити дітей впізнавати та називати свійських птахів (курка, качка, індик, гусак) та їхніх дитинчат, порівнювати їх за величиною. Розвивати активну мову дітей, збагачувати словниковий запас; розвивати дрібну моторику, вдосконалення координації рухів рук.
Тема. Дикі тварини. Горішки для білочки.
Мета: закріплювати у дітей уявлення про диких тварин, їх зовнішній вигляд, розвиток пізнавального інтересу до навколишнього світу; вправляти дітей відламувати маленькі грудочки від великого шматка пластиліну і формувати округлі грудочки, закріплювати вміння в дітей катати грудочки круговими рухами долонь.
Мета: познайомити дітей з деякими кімнатними рослинами, умовами та доглядом, необхідним для росту кімнатних рослин; збагатити словник дітей з теми "Кімнатні рослини»; вчити дітей уважно спостерігати за рослиною, розрізняти та правильно називати частини рослини; розвивати увагу, спостереження, мовлення дітей, пізнавальний інтерес дітей до кімнатних рослин; виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до неї.
Мета: продовжувати знайомити дітей з птахами; надавати знання про особливості життя пташок весною, зокрема шпаком, ластівкою; особливостями їх зовнішнього вигляду та поведінки: літають, співають, ловлять комах; розвивати увагу, мовлення, пам'ять, дрібну моторику рук, загальну моторику; продовжувати вчити дітей розкочувати з пластиліну кулеподібну форму, довгі тоненькі "ковбаски", з'єднувати деталі в одне ціле; виховувати дбайливе ставлення до птахів, бажання піклуватися про них.
Мета: продовжувати вчити дітей будувати із цеглинок, кубика, та деталей з отвором посередині; удосконалювати вміння будувати за зразком; розвивати вміння дітей до визначення основних частин будівлі (будиночок: стіни, дах, вхідне віконечко); розвивати дрібну моторику, окомір, вміння орієнтуватися в просторі; виховувати інтерес до конструювання, зосередженість, кмітливість; уміння доводити розпочату справу до кінця.